Projekt V kolaudácii

GrandVue

8 netradičných a luxusných bytov s nádhernými výhľadmi, umiestnených v uzavretom areáli v prostredí zelene

Každý z bytov má svoju špecifickú atmosféru (vysoké stropy, podkrovné byty, veľkorysé rozmery, balkóny, terasy, záhrada….). Rozloha bytov je od 120 do 160 m2. Veľké okná nabádajú kochať sa výhľadmi siahajúcimi cez Dunaj až do Rakúska, vychutnávať si šteklivé lúče výchadzajúceho a pestrofarebnosť zapadajúceho slnka v pohodlí priestrannej terasy.

Architektonický ateliér SÁNYNOVÁK si dal záležať na využití každého detailu Vášho priestoru. Pripravili tak pre Vás pohodlný , luxusný a plne funkčný priestor pre Vaše bývanie. V netradičnom prostredí, len na skok do centra Bratislavy môže byť Váš čarovný domov, ktorý Vám budú závidieť! Byty ponúkame vo vyhotovení holobyt, aby ste mohli zvýrazniť pri ich dotváraní Vašu individualitu a fantáziu. Nechajte si vyhotoviť interiér na kľúč, stačí sa len nasťahovať… Parkovanie je riešené v uzavretom areáli, s prístupom len pre rezidentov.

Vila GrandVue je harmónia prírody, priestoru, pestrosti farieb striedajúcich sa ročných období a výnimočnosti Vášho domova, akú ste doteraz iba hľadali.

O projekte napísali:

Ďalšie projekty

Královské Údolí

O projekte

RosenHAUS

O projekte

Rezidencia Kyjevská

O projekte

GalvaniHOME

O projekte

Rezidencia Ruža

O projekte

Mierová

O projekte

Grófova Alej

O projekte
envelopephone-handsetchevron-downmenu-circlecross-circlechevron-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram