Projekt Skolaudovaný, byty v predaji

Rezidencia Kyjevská

Moderný bytový komplex v Leviciach

66 MODERNÝCH BYTOV VYRÁSTLO V SRDCI LEVÍC

Na Levickom sídlisku Rybniky II vyrástol nový bytový komplex s názvom Rezidencia Kyjevská.

Domov tu nájde naozaj každý – celkovo poskytne Rezidencia Kyjevská až 66 bytov zariadených v štandarde, vo variantoch od 1-izbových až po 4-izbové.  Rozlohy obytných priestorov vyhovejú všetkým Vašim potrebám, či už ste single, pár, malá alebo väčšia rodina. Každý byt Vám ponúkne niečo iné, či už túžite po veľkej obytnej ploche a počte izieb, balkóne, terase, alebo záhradke – Rezidencia Kyjevská vyhovie všetkým Vašim požiadavkám.

Poloha objektu na ulici Kyjevská ponúka pokojnú lokalitu na bývanie, ale zároveň skvelú dostupnosť do kľúčových častí mesta. Do centra Levíc sa dostanete za necelých päť minút jazdy autom. Plná občianska vybavenosť v okolí je samozrejmosťou; v bezprostrednej blízkosti komplexu nájdete supermarket, kaviarne a reštaurácie, školy, park, poštu a tiež polikliniku.  

Komplex ponúka aj 550 metrov štvorcových obchodných priestorov, vhodných napríklad pre obchody, kaviarne, kancelárie, alebo iné služby, ktoré doplnia charakter lokality.

Ďalšie projekty

Královské Údolí

O projekte

RosenHAUS

O projekte

GalvaniHOME

O projekte

Vila GrandVue

O projekte

Rezidencia Ruža

O projekte

Mierová

O projekte

Grófova Alej

O projekte
envelopephone-handsetchevron-downmenu-circlecross-circlechevron-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram