Projekt Skolaudovaný a vypredaný

Grófova Alej

Radová zástavba 7 rodinných domov na historicky zaujímavom mieste

BÝVAJTE NA ÚZEMÍ GRÓFSKEJ RODINY RÉVAYOVCOV, KTORÝM V MINULOSTI PATRILO.

Grófova Alej je projekt 7 rodinných 4-izbových domov v radovej zástavbe a dvoch 3-izbových mezonetových bytov s terasou a záhradou, postavených v nízkoenergetickom štandarde, vysokej kvalite materiálov, technológií a vyhotovenia.

Projekt Grófova Alej predstavuje ideálne miesto pre ľudí pracujúcich v meste, ktorí vo svojom voľnom čase túžia po pohodlí a bezpečí rodinného domu za výhodnú cenu.

Každý moderne a dispozične riešený rodinný dom je optimálne orientovaný obývacími miestnosťami na južnú stranu, má krásnu slnečnú záhradu s terasou a trávnikom. Pred každým domom je k dispozícii 1 garážové státie a 1 parkovacie miesto. Jedinečná poloha na kľudnom a bezpečnom mieste s vynikajúcim dopravným napojením do centra Martina a Vrútok.

Projekt Radové domy Grófova Alej sa nachádza na historicky zaujímavom mieste. Budete bývať ako grófska rodina Révayovcov, ktorým v minulosti toto územie patrilo. Kostol nachádzajúci sa v blízkosti finančne podporila samotná Mária Terézia.

Ďalšie projekty

Královské Údolí

O projekte

RosenHAUS

O projekte

Rezidencia Kyjevská

O projekte

GalvaniHOME

O projekte

Vila GrandVue

O projekte

Rezidencia Ruža

O projekte

Mierová

O projekte
envelopephone-handsetchevron-downmenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram